Dracula's Land
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Reclamatie HiGhLaNnDeR#kidZor

4 participanți

In jos

Reclamatie HiGhLaNnDeR#kidZor Empty Reclamatie HiGhLaNnDeR#kidZor

Mesaj  Jackie Vin Mar 04, 2011 10:06 pm

Nick dvs: Jackie
Nick Adminul/player reclamat: HiGhLaNnDeR#kidZor
Ziua, Harta & Ora (aproximativ): 4 martie, snow pe la ora 16-17
O mica explicatie: Nu inteleg cum puteti sa dati admin la asa oameni. El ar trebui sa fie un model pentru restu playerilor si el injura de mama focului + ca face cam ce vrea pe server, da kick-uri aiurea, etc. Azi de exemplu era unu care injura cu mame si tati(mai bine nu zic, nu vreau sa iau ban) si el imi da mie kick ca nu ii convine nush ce am zis de el. Cica el ii prieten cu owneru si nu are cine ce sa ii faca... si mai joaca si codat.
Mai era un admin pe server, era spectator facea ce ar trebui sa faca un admin(urmarea jocu si bana codati), erau vreo 3 codati pe sv in momentu ala, kidZor juca relax il durea in ...

Va rog sa luati masuri !!!! Cu asa oameni nu o sa fie playeri pe server niciodata !!!!

Reclamatie HiGhLaNnDeR#kidZor Fysnow0000b

Jackie
Jackie

Mesaje : 11
Data de inscriere : 04/03/2011

Sus In jos

Reclamatie HiGhLaNnDeR#kidZor Empty Re: Reclamatie HiGhLaNnDeR#kidZor

Mesaj  Highlander Sam Mar 05, 2011 8:51 am

ba taci ca nu dadeam degeaba kick-uri dadeam pt ca unii injurau pe alti si tu ma injurai pe mn ma faceai idiot si in alte feluri asa ca nu mai comenta degeaba si iron era pe server poate sa spuna si el ca tu ma injurai...... bn te-am injurat si eu pt ca ma nervai cu aimul tau Mad(
Highlander
Highlander

Mesaje : 2
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 28

Sus In jos

Reclamatie HiGhLaNnDeR#kidZor Empty Re: Reclamatie HiGhLaNnDeR#kidZor

Mesaj  MaideN Sam Mar 05, 2011 10:40 am

Sa vedem ce zice si Iron... Oricum daca zici ca avea aim, scopul tau care e??? Din cate stiu esti admin, asta e treaba ta sa prinzi codati nu sa injuri... Eu zic sa mai citesti odata regulamentu... La a doua abatere o sa ai suspend o luna.

PS: Highlander, Jackie e curata, nu joaca cu cod, a fost verificata de mai multe ori de mine si Iron.


Ultima editare efectuata de catre MaideN in Sam Mar 05, 2011 1:57 pm, editata de 1 ori
MaideN
MaideN
Admin

Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/02/2011
Varsta : 34

http://castlevania.nstars.org

Sus In jos

Reclamatie HiGhLaNnDeR#kidZor Empty Re: Reclamatie HiGhLaNnDeR#kidZor

Mesaj  IroN97 Sam Mar 05, 2011 10:48 am

Are dreptate Jackie ,da kickur aiurea injura si nu se uita pe playeri codatii

IroN97
Admin

Mesaje : 10
Data de inscriere : 27/02/2011
Varsta : 26

Sus In jos

Reclamatie HiGhLaNnDeR#kidZor Empty Re: Reclamatie HiGhLaNnDeR#kidZor

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum